Builder 3D Printers jest marką drukarek 3D projektowanych oraz produkowanych w Holandii przez firmę Code-p West B.V. działającą od kilkunastu lat na rynku urządzeń precyzyjnych. Drukarki Builder 3D Printers oferują najwyższą jakość druku, porównywalną do urządzeń z najwyższej, przemysłowej półki, w segmencie cenowym dostępnym dla klientów indywidualnych. Wszystkie urządzenia Builder 3D Printers mają bezpłatną gwarancję, także dla przedsiębiorstw, co stanowi dodatkowy atut i świadczy o wysokiej jakości wykonania.

Builder 3D Printers to pierwsze w Polsce tak precyzyjne, seryjnie produkowane drukarki w tym segmencie cenowym. To również pierwsze urządzenia z bezpłatną, standardową gwarancją dla wszystkich.

Holenderska firma Code-p West B.V. wyróżnia się:

  • własnym działem rozwoju,
  • korzystaniem z własnych urządzeń CNC do produkcji precyzyjnych elementów drukarki,
  • wieloletnim doświadczeniem,
  • wieloma sukcesami na branżowych międzynarodowych imprezach i targach.

Działy rozwoju, produkcji i serwisu są zlokalizowane w jednym miejscu i ściśle ze sobą współpracują, co umożliwia szybką reakcję na dynamiczny rozwój rynku. Zaangażowany zespół inżynierów i projektantów nie tylko czuwa nad każdym etapem produkcji, ale stale wprowadza ulepszenia i innowacyjne rozwiązania, sprawiając, że drukarki Builder 3D Printers są pod każdym względem wyjątkowe.

Wszystkie wykorzystywane w produkcji podzespoły są najwyższej jakości, co ma ogromny wpływ na ich trwałość oraz widoczną gołym okiem bardzo wysoką jakość wydruku, bezkonkurencyjną w swojej klasie cenowej.

Najpopularniejsze modele drukarek Builder 3D Printers zyskały już renomę na rynku międzynarodowym, a także wyznaczają nowe kierunki rozwoju technologii 3D dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak funkcja Colormix. Są to drukarki z serii Builder EXTREME o objętości druku do 866 litrów, będące największymi tego typu drukarkami 3D w technologii FDM na świecie. A co najważniejsze, osiągnięcie tak dużych rozmiarów odbywa się bez utraty doskonałej precyzji pracy, z której dały się już poznać wcześniejsze modele.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__