BIG Builder

BIG Builder jest najnowszą i największą trójwymiarową drukarką produkowaną przez Builder 3D Printers. Została specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy lubią mieć WIĘCEJ i LEPIEJ.

Jak duża jest drukarka BIG Builder?

W ostatnim czasie Builder 3D Printers zanotowało duży wzrost zainteresowania drukiem trójwymiarowym wśród szkół i prywatnych firm. Coraz więcej osób pytało o większą drukarkę. A więc ją zaprojektowaliśmy! Nazwaliśmy ją BIG Builder z oczywistych względów. Objętość druku to ponad 30 litrów! BIG Builder to profesjonalny sprzęt z gigantyczną objętością druku w bardzo atrakcyjnej cenie.

Objętość druku

oś X 220 mm
oś  Y 210 mm
oś Z 665 mm
Razem 30,7 litra

BIG Builder jest wyposażona w:

  • system Dual-Feed
  • ekran
  • czytnik kart SD
  • łącze USB

Wolisz drukarkę BIG Builder z pojedynczym ekstruderem? Napisz do nas!

System Dual-Feed

Unikalny system Dual-Feed powstał we współpracy z kilkoma stałymi klientami. Pozwala na zmianę filamentu (jego rodzaju i/lub koloru) podczas druku z wykorzystaniem jednej głowicy. Po raz pierwszy system został zaprezentowany w 2013 roku podczas London 3D Print Show. Dual-Feed jest obecnie najbardziej funkcjonalnym i najmniej awaryjnym systemem druku z wykorzystaniem dwóch ekstruderów w swojej klasie cenowej.

Przykładowe wydruki na drukarce BIG Builder:

Big-Builder-3D-prints

 

Testy jakościowe

Każde urządzenie marki Builder przed opuszczeniem zakładu przechodzi indywidualny test jakościowy, drukując przedmiot specjalnie zaprojektowany po to, aby testować druk przy skrajnych parametrach, zarówno wielkościowych, jaki i grubości warstwy. Do sprzedaży trafiają więc wyłącznie sprawdzone, zdolne drukować w pełnym zakresie parametrów urządzenia. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność drukarek Builder 3D Printers, potwierdzoną bezpłatną, co najmniej sześciomiesięczną gwarancją dla firm.

10698500_837501656280826_7924541865621106764_n

Serie limitowane

Co jakiś czas Builder 3D Printers wypuszcza na rynek limitowane serie wyjątkowych drukarek BIG Builder. Z ostatniej serii do Polski trafił jeden egzemplarz tego unikalnego urządzenia w styczniu 2015 roku. W porównaniu do egzemplarzy produkowanych seryjnie wyróżnia go inne, bardziej eleganckie wykończenie i wyjątkowa estetyka: całe urządzenie jest lakierowane na biało, ma zamontowane podświetlenie LED komory oraz logo wycięte w stali. Wygląda kosmicznie i prezentuje się najlepiej w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli chcesz mieć taką drukarkę u siebie, napisz: biuro@3dboom.pl

10408055_870757782955213_5375337413825203910_n

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__